< Powrót do komunikatów

Otwarcie przedszkola Rubi

19 października próg przedszkola Rubi przekroczyły dzieci (wraz z rodzicami), które już od najbliższego poniedziałku swoją przygodę z edukacją będą kontynuować w nowo oddanym budynku przy ul. Św. Wojciecha 44 w Czerwonaku.

Otwarcia placówki dokonały Monika Kremser, z ramienia wykonawcy inwestycji Infrastruktury Oświaty Sp. z o.o. oraz Anna Tomaszyk, członek Zarządu Fundacji Familijny Poznań, która jest organem prowadzącym placówkę.

Dyrektorowi placówki i gronu pedagogicznemu życzymy ogromnej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz owocnej współpracy z rodzicami, a przedszkolakom samych radosnych chwil w nowym miejscu, stworzonym z myślą o nich.

Przedszkole Rubi powstało na terenie gminy Czerwonak, która przekazała w wieczyste użytkowanie grunt, na którym Fundacja Familijny Poznań za własne pieniądze wybudowała przedszkole. To pierwszy tego typu projekt zrealizowany na terenie gminy Czerwonak.  Przedszkole Rubi ma status publiczny, co oznacza, że za pobyt dziecka w przedszkolu rodzice zapłacą taką samą stawkę, jak w innych gminnych placówkach. Więcej o przedszkolu na www.rubi.familijny.pl