Fundacja Familijny Poznań to wspaniałe miejsce dla specjalistów z różnych dziedzin

Fundacja Familijny Poznań to nie tylko sieć wyjątkowych placówek oświatowych i opiekuńczych. To ludzie, którzy dbają o kształcenie, wychowanie i bezpieczeństwo najmłodszych. Dołącz do nas!

Opinie pracowników

• Magdalena Mojżyszek nauczyciel

Moja codzienna, szara rzeczywistość przychodząc tutaj do dzieci, przedszkola nagle zmienia się w piękną, kolorową bajkę. Wejść w ten świat to jest codzienna, niesamowita przygoda.

• Piotr Walczak koordynator sieci przedszkoli

Gdyby to był mój ostatni dzień w Fundacji, myślę, że najbardziej brakowałoby mi ludzi. Tego, że jutro nie zobaczę wszystkich dookoła, nie będę mógł porozmawiać, pożartować. Nie ma monotonii w pracy, dużo wyzwań, którym musimy sprostać i najczęściej nam się udaje. Razem jako grupa osiągamy coś bardzo fajnego.

Aktualne oferty