Kadra kierownicza

Nasz zespół to grono wyjątkowych specjalistów w dziedzinach edukacji, opieki i zarządzania oświatą

Marzena Bladowska

Dyrektor Przedszkola 
Leonardo w Gdańsku
tel. 533 335 469
m.bladowska@familijny.pl

Jolanta Błochowiak

Dyrektor Przedszkola
Galileo i Omnibus we Wrocławiu
tel. 533 335 316
j.blochowiak@familijny.pl

Renata Bukiewicz

Dyrektor Przedszkola Logicus w Rokietnicy, Przedszkola Kolumbus i Żłobka Targuś w Poznaniu
r.bukiewicz@familijny.pl

Olga Szymańska

Dyrektor Przedszkola Leonardo w Poznaniu i Przedszkola Rubi w Czerwonaku
tel. 513 067 531
o.szymanska@familijny.pl

Agnieszka Fatyga

Dyrektor Żłobków we Wrocławiu
tel. 533 319 197
a.fatyga@familijny.pl

Teresa Górzyńska - Frask

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 29 Leonardo w Gdańsku
tel. 533 335 479
t.frask@familijny.pl

Małgorzata Kayser

Wicedyrektor Szkoły Cogito w Poznaniu
tel. 533 335 478
m.kayser@familijny.pl

Marzena Kędra

Dyrektor Szkoły Podstawowej               i Przedszkola Cogito w Poznaniu
tel. 533 335 346
m.kedra@familijny.pl

Dorota Kiersk-Królikowska

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 52 w Poznaniu
tel. 501 669 975
d.kiersk-krolikowska@familijny.pl

Alicja Kiełbasiewicz

Wicedyrektor Przedszkola Cogito        w Poznaniu
tel. 533 337 457
a.kielbasiewicz@familijny.pl

 

Ewa Kłosin

Dyrektor Przedszkola Wesoła Pszczółka w Poznaniu oraz Przedszkola Familijna Rosocha w Rososze
tel. 512 027 440
e.klosin@familijny.pl

Urszula Komza

Dyrektor Przedszkola Cogito                we Wrocławiu
tel. 533 335 319
u.komza@familijny.pl

Beata Kruszelnicka

Dyrektor Przedszkola Guliwer                i SkyFun we Wrocławiu
tel. 533 335 451
b.kruszelnicka@familijny.pl

Anna Kwaśnica

Dyrektor Przedszkola Magellan i Pitagoras we Wrocławiu
tel. 533 335 470
a.kwasnica@familijny.pl

Joanna Malinowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej               i Przedszkola w Nakonowie
tel. 533 335 391
j.malinowska@familijny.pl

Katarzyna Matuszak

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej      i Przedszkola Marco Polo                        we Wrocławiu
tel. 533 337 508
k.matuszak@familijny.pl

 

 

Magdalena Paźniewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej               i Przedszkola Leonardo                            we Wrocławiu
tel. 501 670 047
m.pazniewska@familijny.pl

Wioletta Pniok

Wicedyrektor Przedszkola Pitagoras we Wrocławiu
tel. 501 669 970
w.pniok@familijny.pl

 

 

Joanna Poselt

Dyrektor Przedszkola Galileo w Łodzi
tel. 502 066 128
j.poselt@familijny.pl

Beata Rączka

Dyrektor Przedszkola Columbus            i Logicus we Wrocławiu
tel. 533 335 312
b.raczka@familijny.pl

Bogumiła Roszyk

Dyrektor Przedszkola Galileo, Familijne Ranczo w Poznaniu oraz Żłobka przy ul. Janickiego w Poznaniu
tel. 501 670 133
b.roszyk@familijny.pl

Monika Schmidt-Rauchut

Dyrektor Szkoły Podstawowej               i Przedszkola Marco Polo we Wrocławiu
tel. 533 337 507
m.rauchut@familijny.pl

 

Alicja Studzińska - Szychowiak

Dyrektor Przedszkola Parostatek, Motylarnia, Poznańskich Przedszkoli Pięciogodzinnych oraz Żłobka przy      ul. Malwowej w Poznaniu
tel. 533 335 854
a.studzinska@familijny.pl

 

Ewa Urbaniak

Dyrektor Przedszkoli Krzyś, Srebrna Kotwica, Bursztynowy Kompas i Perłowa Busola w Gdańsku
tel. 501 669 956
e.urbaniak@familijny.pl